EONE Medvídek 200ml

EKODROGERIE | Kód: 27-44
Dostupnost
Skladom
299,00 Kč
249,17 Kč bez DPH

Medvídek je 100% přírodní olej, ze kterého si připravíte mycí emulzi na čištění zadečku při výměně pleny. Spolu se suchými ubrousky Perlička je to přírodní alternativa k vlhčeným ubrouskem. Tento olejíček má ochranné účinky díky nimž bude pokožka zadečku lépe odolávat vlhkosti. Obsažené rostlinné oleje zachovávají a posilují její ochranný lipidový plášť.

Složení: sójový olej, silice levandule mailette BIO, silica lavandin, sezamový olej BIO LZS, olej z kukuřičných klíčků BIO LZS, mandlový olej LZS, emulgátor z olivového oleje

Použití: Do 30ml lahvičky se sprejem (zvlášť v nabídce - viz připojené produkty) nalijte převařenou vodu a přidejte 1 lžičku Medvídka. Takto připravenou emulzi nastříkáte na ubrousky Perlička a otřete zadeček. Roztok si můžete připravit i do misky a používat celý den. Avšak na cesty je praktičtější použití ve spreji. Kromě ubrousků Perlička lze samozřejmě použít i plenku, nebo houbičku na mytí a podobně. Zamíchanou emulzi spotřebujte nejlépe během dvou dnů. Kromě čištění zadečku můžete používat emulzi i na čištění ručiček, či úst, což oceníte hlavně venku.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty