O nás

JAK JSME ZAČALI?

Při první dcerce jsem začala používat látkové pleny kvůli zapaření zadečku. Zkoušela jsem mnoho značek, ale na každé mi něco vyhovovalo více a něco méně.

Při narození druhé dcerky jsem se začala pohrávat s myšlenkou, vymyslet si pleny podle vlastní potřeby, které by byly pro mě ideální a tak vznikly první naše kousky.

Takto to všechno začínalo ...

Stále více stoupal zájem, tak jsme po půl roce otevřeli náš e-shop. V tomto období mi pomáhala jedna šikovná maminka na mateřské, která ve volném čase šila a moje sestra.

V červnu 2020 jsem se dozvěděla, že značka Unuo prodává svou část s plenami, kterým se již nebudou věnovat. Majitelce Petře jsem přinesla ušité plenečky podle jejich střihu a materiálů, líbila se jí naše práce a tak jsme se dohodli.

Střihy od Unuo znají maminky na celém světě a jsou velmi oblíbené. Upravili jsme všechny střihy i na patentkovou verzi, aby měli maminky na výběr. Naše produkty musí být dokonalé, proto jsme koupili průmyslové stroje a bylo potřeba se zvětšit. Zaměstnali jsme další 2 lidi, pronajali větší prostory a začali jsme spolupracovat s chráněnou dílnou.

Stříhání v chráněné dílně.

Nové materiály stále testujeme. Všechny, které používáme jsou vhodné pro děti do 3 let a splňují nejpřísnější kritéria.

Mám ekologické smýšlení, proto připravujeme i další produkty, které by šly tímto směrem.

Našim cílem je šetřit naši planetu, protože není jednorázová.

Děkujeme za koupi každého jednoho kousku, posouváte nás a naši firmu dále.

Tatiana